Linia Wella Fusion to profesjonalna kuracja do odbudowy zniszczonych i łamliwych włosów. Uzupełnia niedobory aminokwasów w łuskach włosów. W efekcie stają się mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia, szczególnie mechaniczne.

Pielęgnacja Fusion to:

  • błyskawiczna odbudowa włókna włosowego na poziomie mikro i makro,
  • odnowa nawet najbardziej zniszczonych włosów, które stają się miękkie, gładkie, elastyczne i odporne na uszkodzenia,
  • głęboka regeneracja zniszczonych włosów,
  • ochrona włosów przed uszkodzeniami,
  • elegancki i luksusowy zapach orientalnych kwiatów.

Inspirowana najmocniejszym włóknem w przyrodzie – jedwabną nicią pajęczą, innowacyjna formuła zawiera Program Silksteel Fusion, połączenie aminokwasów jedwabiu i zmikronizowanych lipidów

Zdjęcie przed wykonaniem kuracji
Zdjęcie po wykonaniu kuracji

Fusion zawiera aminokwasy oraz aminokwasy jedwabiu. Wnikają one w głąb kory i wypełniają włos.

Zniszczony włos ma niedoskonałą osłonkę (łuski) i osłabioną strukturę protein. Zanieczyszczenia metalami i wolne rodniki uszkadzają jego powierzchnię. Włosy stają się suche i szorstkie w dotyku.

Technologia EDDS w szamponie pozwala usunąć zanieczyszczenia metalami przez działanie antyoksydacyjne. Mikrolipidy nadają włosy gładkość. Program Silksteel Fusion chroni włosy przed eskalacją uszkodzeń.

Ta aminokwasowa kuracja dla włosów wypełnienia jego ubytki. Wnika w głąb włosa i całkowicie wypełnia ich korę aminokwasami jedwabiu. Gwarantuje zdrowsze i piękniejsze włosy

Uzupełnia ubytki w strukturze włosów, które powstają na skutek stylizacji na ciepło, zanieczyszczeń powietrza, promieniowanie UV i mocno ingerujących kosmetyków do stylizacji włosów.

Dedykowana jest włosom, które odznaczają się brakiem elastyczności i są suche, a do tego potrzebują mocnej regeneracji. Włosy stają się długotrwale nawilżone. To zasługa nowoczesnej formuły, która wzmacnia, regeneruje i nawilża włosy. Kuracja uzupełnia braki aminokwasów jedwabiu w strukturze włókien i sprawia, że włosy są dużo bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Kuracja wnika bardzo głęboko we włókna włosów i długotrwale wzmacnia je. Produkt dokładnie odżywia włosy, co sprawia, że nabierają nowego blasku. Zapobiega przesuszaniu włosów, a co za tym idzie zatrzymuje niszczenie włosa i jego starzenie.

Co zyskujesz stosując kurację aminokwasową Wella Fusion?
• dokładne odżywienie skóry głowy i włókien włosów
• długotrwałe nawilżenie
• wzmocnienie włosów na całej długości
• zachwycającą miękkość
• zwiększenie objętości

Co powiesz na taką dogłębną odbudowę? Twoje włosy na pewno będą Ci wdzięczne <3 Kuracja ta dostępna jest w naszym Salonie.

Na zabieg umówicie się, kontaktując się z nami telefonicznie:

695-700-607