Beżowy blond wciąż utrzymuje się jako modny trend w koloryzacji. Nic w tym dziwnego – odcienie te dodają wizerunkowi wyrazu, świeżości i lekkości. Są ciepłe i zimne zarazem. Mają w sobie przyjemne słońce, ale jednocześnie sporą dozę chłodnego cienia. Przeplatające się akcenty tworzą nieoczywisty i zjawiskowy efekt.

ZDJĘCIE PRZED WYKONANIEM KOLORYZACJI
ZDJĘCIE PRZED WYKONANIEM KOLORYZACJI

Dzięki swojej złożoności, jest to kolor uniwersalny, który pasuje do każdego typu urody. Osobom o ciepłej karnacji na pewno będą pasować beże z przewagą złota, zaś chłodne typy urody z jasną karnacją lepiej wyglądać będą w zimniejszych beżowych odcieniach włosów, ale wcale nie jest powiedziane, że nie można z temperaturą koloru eksperymentować. Zwłaszcza, że wpadający w beż blond to kolor, w którym chłodny odcień włosów i ciepły odcień blondu przeplatają się, co daje neutralny odcień. Jest to więc uniwersalny kolor.

Pamiętaj, że kondycja włosów powinna być priorytetem. Zwłaszcza, że włosy blond mają tendencje do przesuszania. Dlatego zawsze należy wybierać odpowiednie i profesjonalne kosmetyki do włosów farbowanych, które zadbają o kondycję blondu. Dzięki temu pełne blasku i koloru, odżywione włosy pozostaną z Tobą na dłużej.