Zastanawiasz się nad zabiegiem, który sprawi, że Twoje włosy będą gładkie, odżywione i nie stracą swojego koloru?

Przedstawiamy Wam kurację odżywczo-odmładzająca dla wszystkich rodzajów włosów!
Niezależnie od tego, czy Twoje włosy są proste czy kręcone, cienkie czy grube, zniszczone czy przetłuszczające się, genialne produkty Renewal Remedies marki Oribe pozwolą stylistom w pełni dostosować terapię do Twoich potrzeb.

Ta ekskluzywna kuracja odpowiada indywidualnym potrzebom włosów, a nie jest uniwersalnym rozwiązaniem, co czyni ją idealnym zabiegiem, niezależnie od tego, czy chcesz dodać włosom blasku, gładkości, siły, czy przedłużyć trwałość koloru. Przeznaczona jest ona do włosów kręconych, puszących się lub po koloryzacjach.

Zapracowane osoby, które nie mają całego dnia na wizytę w salonie, również docenią fakt, że ten pięcioetapowy zabieg trwa tylko godzinę. Proces rozpoczyna się od konsultacji ze stylistą, aby zrozumieć rodzaj włosów, obawy i potrzeby. Mieszanka jest następnie specjalnie tworzona na miejscu.
Podkłady stanowią podstawę kuracji Renewal Remedies  i są dostępne w dwóch wersjach w zależności od rodzaju włosów: od cienkich do średnich i od średnich do grubych. Zdefiniowanie bazy na te dwie kategorie umożliwia jak najskuteczniejsze wchłonięcie formuły końcowej we włosy. Niezależnie od rodzaju włosów, podkład jest pełen składników, których tak bardzo potrzebują zniszczone włosy.

Mowa tu o kreatynie i odbudowującym kompleksie cukrowo-białkowym, który wzmacnia i odbudowuje zniszczone loki. Dostępny jest również opracowany kompleks, który redukuje oznaki starzenia i przywraca blask, a także polimetryczny filtr UV chroniący przed blaknięciem koloru i uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce.
Podstawa jest następnie uzupełniana przez to, co marka nazywa „boosterami”.

Kuracja wygładzająca dostarcza regenerujące składniki odżywcze i nawilżające, jednocześnie zmniejszając puszenie się i zapewniając lepszą gładkość. Kuracja utrwalania koloru jest wyposażona w technologię Colour-Lock, aby zapewnić, że farbowane włosy zachowają żywotność i połysk na dłużej.

Jeśli masz łamliwe włosy — tak jak w przypadku regularnego rozjaśniania — booster wzmacjający umacnia strukturę włosów od wewnątrz dzięki kompleksowi wzmacniającemu i 12 aminokwasom.

Masz pewność, że zabieg ten jest bezinwazyjny, wydajny i niezwykle skuteczny. Renewal Remedies ułatwia układanie włosów, przywraca połysk oraz miękkość.

Nawet jeśli jesteś świeżo po koloryzacji, to zabieg ten nie wypłucze pigmentów, co oznacza, że uzyskasz bardziej żywy kolor włosów. Odwiedź nas i pozwól skusić się na dużą dawkę przyjemności i regeneracji 🙂