W ostatni poniedziałek Karina gościła na antenie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadała o metodach zagęszczania włosów.

Na pierwszej modelce Karina użyła specjalnej treski, która może zagęścić włosy w głównej części. Jest to metoda clip-on, polegająca na przypięciu sztucznych pasm Można również przypiąć grzywkę i skorygować górną część, z którą najczęściej mamy problem.

Na drugiej modelce użyto techniki żyłki oraz zaprezentowano, jak jaśniejszym kolorem można optycznie zwiększyć objętość włosów, gdzie dobrze dobrane, indywidualnie na miarę potrzeb każdej klientki, spełniają swoją funkcję w świetny sposób.

Ostatnią metodą zaprezentowaną przez Karinę, to metoda przedłużania i zagęszczania za pomocą lekkich pasm- HairTalk.

Produkty HairTalk wykonane są z najwyższej jakości włosów naturalnych i są to pasma, których używamy w naszym Studio,

Przy tej metodzie nie występuje szkodliwe naciąganie własnych włosów, ich połączenie jest ledwo wyczuwalne w dotyku i co najważniejsze- niewidoczne.

Piękne, dłuższe i gęstsze włosy w zaledwie niecałą 1 godzinę 🙂

Pamiętaj jednak, że włosy przedłużane wymagają szczególnej uwagi. Jeśli poświęcisz im odpowiednio więcej czasu, odwdzięczą Ci się pięknym wyglądem.

Przy pierwszym przedłużaniu włosów możesz odczuwać lekkie napięcie skóry głowy- jest to zupełnie normalne i mija po kilku dniach.

Posiadamy duża gamę kolorów oraz dwie długości. Pasma można farbować oraz skracać. Wszystko dobierane jest na konsultacji, indywidualnie do potrzeb każdej klientki.

Na konsultację umówicie się kontaktując się z nami poprzez telefon:

  •  695-700-607

lub za pośrednictwem:

  • Facebook:

https://www.facebook.com/SzkoleniaFryzjerskieKarinaWitkowska/

  • Instagram:

https://www.instagram.com/karinawitkowska_akademia/