Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Hair Talk Extensions

Produkty hairtalk wykonane są z najwyższej jakości włosów naturalnych. Pamiętaj jednak, że włosy przedłużane wymagają szczególnej uwagi. Jeśli poświęcisz im odpowiedno więcej czasu, odwdzięczą Ci się pięknym wyglądem. Przy pierwszym przedłużeniu włosów możesz odczuwać lekkie napięcie skóry głowy – jest to zupełnie normalne i mija po kilku dniach 🙂

Zdjęcie wykonane przed założeniem taśm
Zdjęcie wykonane przed założeniem taśm

Przedłużanie i zagęszczanie włosów odbywa się za pomocą lekkich pasm wykonanych z naturalnych włosów. 4 zupełnie różne rodzaje pasm i bogata paleta kolorów umożliwiają dobór idealnego rozwiązania dla każdej klientki. Elastyczna, niewidoczna taśma pozwala uzyskać naturalny efekt zagęszczenia i przedłużenia fryzury w mniej niż godzinę.

W naszym Studio rekomendujemy i zakładamy 3 rodzaje taśm:

  • Hairtalk extensions- Pasma o szerokości 3 cm, w których włosy zostały wtopione w elastyczną taśmę. Idealne dla uzyskania objętości, długości oraz efektów kolorystycznych.

 

  • Hairtalk extensions pro- Innowacyjne, dyskretne pasma, występujące w szerokiej gamie kolorów, co daje nieograniczone możliwości idealnego rozwiązania dla każdego typu włosów.

 

  • Hairtalk extensions plus Pasma stworzone tak, aby od nasady imitowały skórę głowy, co pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego efektu przedłużenia lub zagęszczenia fryzury.

👉 Pamiętaj Staraj się chronić produkty hairtalk przed słoną i chlorowaną wodą. Minerały zawarte w wodzie mogą wpłynąć na odcień włosów. Dzieje się tak zwłaszcza, gdy włosy są przesuszone.

👉 Stylizacja Susz włosy letnim lub chłodnym powietrzem. Nie używaj produktów do stylizacji i/lub pielęgnacji zawierających alkohol lub olejki.

👉 Noc Przed pójściem spać związuj włosy w luźny warkocz lub kucyk. Nie kładź wie spać z mokrymi włosami.

 

Na konsultację umówicie się kontaktując się z nami poprzez telefon:

  •  695-700-607

lub za pośrednictwem:

  • Facebook:

https://www.facebook.com/SzkoleniaFryzjerskieKarinaWitkowska/

  • Instagram:

https://www.instagram.com/karinawitkowska_akademia/