Beneganic to kuracja dla poprawy struktury włosów, szybszego wzrostu, zmniejszenia ich wypadania i większego blasku. To, co wyróżnia tę markę to fakt, że w produkcji są używane wyłącznie substancje ze standaryzowanymi składnikami aktywnymi, delikatnie ekstrahowane i o najwyższej możliwej biodostępności. Tylko w ten sposób nutraceutyki mogą ujawnić swoje pełne korzyści zdrowotne. Ponadto firma prowadzi własne badania, aby jeszcze dokładniej przetestować swoje produkty. Nutraceutyki, których używa BENEGANIC to m.in. wysokiej jakości keratyna z owczej wełny dla piękna i zdrowia włosów.
BeneGanic jest to suplement diety, który jest w 100% naturalny. Produkt zawiera wszystkie cenne substancje roślinne.
Jest kilka rodzaju suplementów:
 Shoty witaminowe do włosów (Beneganic Intensive Hair Care Powershot)
Jest to terapia na początek, ponieważ shoty posiadają większą moc od tabletek.
Produkt jest na bazie keratyny, która wzmacnia włosy, zmniejsza ich wypadanie oraz wzmacnia ich strukturę.
Kontynuacją shotów są tabletki które działają uzupełniająco na włosy (Beneganic Keratin Hair Booster)
Kuracja ta zawiera opatentowaną innowacyjną keratynę oraz organiczne witaminy i minerały. Systematycznie i trwale odbudowuje włosy. Cienkie, zniszczone, matowe włosy są zaopatrywane od wewnątrz w keratynę i witaminy. Składnik, który daje takie rezultaty to Hydrolizat keratyny
Ta cenna keratyna jest ekstrahowana z wełny owiec nowozelandzkich po strzyżeniu. We Francji keratyna jest z niej ekstrahowana i rozpuszczana w wodzie, a tym samym biodostępna dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu. Keratyna jest wyraźnie wchłaniana do korzenia włosa (mieszków włosowych) przez naczynia krwionośne. W mieszkach włosowych tworzą się struktury dla odrastających włosów. Kurację tę możecie już zakupić w naszym Studio.