Oto nasze bestsellery Oribe dla włosów potrzebujących naprawdę dużej regeneracji i odżywienia. W sam raz na okres letni. Szampon i odżywka Gold Lust  łączy wielowiekowe lecznicze olejki z nowoczesną technologią, aby odmłodzić suche, zniszczone włosy, nadając im blask i zdrowy wygląd oraz chroniąc je przed uszkodzeniami. Maska głęboko nawilży włosy i przywróci blask.  Taki zestaw  zapewni Twoim włosom intensywną pielęgnację oraz regenerację bez obciążenia.

  • Odmładza włosy
  • Nawilża i wzmacnia
  • Regeneruje uszkodzenia

Dodaje blasku i witalność

Szampon odmładzający, regenerujący który przeciwdziała procesowi utleniania i starzenie się włosów. Dzięki zawartości unikalnej mieszanki składników odżywczych delikatnie oczyszcza i pielęgnuje włosy, które w efekcie stają się lekkie, nawilżone i wyjątkowo lśniące.

 

Odżywka regenerująca dla efektu wyraźnie młodszych i zdrowszych włosów. Receptura z kompleksem Bio – Restorative naprawia uszkodzone włosy, wzmacnia je i głęboko odżywia, a zawarty w formule ekstrakt z cyprysu śródziemnomorskiego wygładza łuski włosów, zapewniając efekt ultra miękkich, młodszych i zdrowszych włosów.  Kompleks  białek zmniejsza rozdwojone końcówki i kondycjonuje skórę głowy.

Maska dla natychmiastowego efektu wyraźnie młodszych i zdrowszych włosów. Receptura z kompleksem Bio – Restorative naprawia uszkodzone włosy i głęboko odżywia wyraźnie odmładzając ich wygląd.  Receptura z kompleksem Bio – Restorative naprawia uszkodzone włosy, a masło Shea i ekstrakt z czarnej porzeczki głęboko je nawilża poprawiając ich elastyczność, miękkość i blask. Maska nadaje zdrowy połysk, naprawia uszkodzenia i kontroluje puszenie się włosów.

To mocne trio pomoże Ci w odbudowie Twoich włosów!