Każdego z nas charakteryzuje m.in barwa włosów. Jest ona zależna od ilości melanin we włosach, oraz proporcji pomiędzy nimi. Jeżeli w naszych włosach zaczyna brakować malaniny, to zaczynają pojawiać się pierwsze siwe włosy.

Siwe włosy mogą pojawiać się w różnym wieku i nie ma tutaj żadnej reguły. Czynniki genetyczne oraz czynności hormonów mają tutaj bardzo ważną rolę. Nieprawdą jest stwierdzenie, że produkcja melaniny obniża się wraz z wiekiem. Siwe włosy mogą pojawić się na głowie młodych ludzi i wiek nie ma tutaj nic do rzeczy.

Pierwsze siwe włosy wcale nie są już czymś, co trzeba ukryć i przystąpić do koloryzacji, a o siwych włosach mówi się coraz więcej.

Dlatego Wella wyszła naprzeciw i utworzyła rewitalizującą srebrną kurację do naturalnie siwych włosów.

True Grey to zabieg utleniający z opatentowaną technologią, który rewitalizuje kolor naturalnie siwych włosów. Posiada 3 różne intensywności: delikatną, średnią i ciemną, co pozwala kontrolować głębie koloru oraz jego odcień. Tonery nie tylko rewitalizują kolor naturalnie siwych włosów, ale także wydobywają kolor oczu i odcień skóry. Idealny kolor bez uszkodzeń włosów 🙂

Zdjęcie przed wykonaniem kuracji
Zdjęcie przed wykonaniem kuracji

Na nową linię do naturalnej koloryzacji włosów siwych składają się: aktywator, odżywka oczyszczająco-nabłyszczająca oraz siedem tonerów o zróżnicowanych odcieniach. Wykonywane nimi zabiegi Silver Glow nadają siwym włosom naturalny blask, zdrowy wygląd i usuwają żółte tony. To pierwszy na świecie dostępny w salonach zabieg rewitalizujący naturalną siwiznę.

Tonery siwizny od Wella Professionals wykorzystują subtelną i delikatną bazę utleniającą złożoną z PIGMENTÓW TRUE GREY. Zapewniają one witalność siwym włosom i kompleksowo je pielęgnują. Technologia AquaTone stosowana w zabiegu Silver Glow, zapewnia odczyn obojętny, taki jak chemicznie czysta woda. I tak jak ona, dzięki AquaTone, koloryzacja TRUE GREY nie narusza pierwotnej struktury włosa i jego łusek oraz nie rozjaśnia naturalnej melaniny. To srebrna rewolucja! 🙂