Mowa tu o botoxie na włosy. W naszym Studio wykonujemy go, używając wysokiej jakości kosmetyków Jean Paul Mynè. Zabieg ten działa natychmiastowo, wzmacniając je i zapewniając rewelacyjny blask i miękkość. Czy wiesz, że nasze włosy pokryte są warstwami keratynowymi? Im bliżej nasady tym jest ich więcej, im bliżej końcówek, tym nie ma ich praktycznie wcale. Dlaczego? Przez zabiegi chemiczne, ingerencje termiczną suszarki, prostownicy lokówki itd. Przez to nasze włosy właśnie na długościach i końcach narażone są na zniszczenie, rozdwojone końce, przesuszenie. Do tej pory odbudowanie tych warstw było niemożliwe, aż do momentu stworzenia przez Jean Paul Mynè zabiegu Thermo Repair, inaczej nazywanego botoxem na włosy. To innowacyjny system leczenia włosów na bazie ceramidu którym firma ta może pochwalić się jako jedyna na świecie. To zabieg specjalnie zaprojektowany dla włosów kruchych, suchych, zniszczonych, matowych. Po zabiegu włos jest wzmocniony, chroniony przed uszkodzeniami poprzez odbudowanie warstw keratynowych, błyszczący oraz zdrowy. Dodatkowo zabieg jest wegański i nie testowany na zwierzętach.

Zdjęcie wykonane przed zabiegiem

Zdjęcie wykonane po zabiegu

Jest to profesjonalny zabieg fryzjerski, którego zadaniem jest intensywna odbudowa struktury każdego włosa, a także poprawa kondycji oraz dogłębna regeneracja. Polega on na wtłoczeniu w pasma składników odżywczych, które uzupełniają ubytki oraz uszkodzenia pomiędzy korą, a otoczką włosa. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z problemem suchych, zniszczonych, rozdwojonych końcówek lub pozbawionych życia włosów. Botoks na włosy sprawi, że Twoje pasma będą wyglądały zdrowo i promiennie/

Wykonanie zabiegu zaczyna się od dokładnego oczyszczenia włosów i skóry głowy specjalnym szamponem oczyszczającym. Następnie na włosy nakładany jest preparat zawierający aktywne składniki odżywcze, które są odpowiedzialne za regenerację włosów. Przy użyciu ciepła suszarki, a następnie prostownicy o indywidualnym doborze temperatury, preparat wnika głęboko w strukturę włosa, co pozwala na odbudowę i wzmocnienie włosów od wewnątrz. Włos oczywiście zabezpieczony jest specjalnym olejkiem termoochronnym.

Zdjęcie wykonane przed zabiegiem

Zdjęcie wykonane po zabiegu

Dzięki zastosowaniu składników takich jak keratyna, kwas hialuronowy, kolagen, witaminy i aminokwasy, włosy odzyskują blask, elastyczność oraz gładkość. Regularne powtarzanie zabiegu, pozwoli utrzymać zdrowy i atrakcyjny wygląd włosów na dłużej. Należy jednak pamiętać, że bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja profesjonalnymi kosmetykami w domu, by móc cieszyć się lśniącymi i zdrowymi włosami na długo.