Włosy w okresie wakacyjnym potrzebują szczególnej uwagi. Dotyczy to szczególnie blondynek, gdzie włosy po rozjaśnieniu potrzebują intensywnego nawilżenia, ale także ochrony przed wydobywaniem się żółtego pigmentu. Oribe posiada serie kosmetyków Bright Blonde, które ochronią Twój kolor, ale również zapewnią odżywienie oraz rozświetlenie włosom.

Seria ta składa się z: szamponu, odżywki, kuracji rozświetlającej, mgiełki oraz serum.

 

Bright Blonde Shampoo to odżywczy szampon rozświetlający do włosów blond. Delikatnie pielęgnuje włosy zachowując intensywność ich koloru. Zawarte w szamponie pigmenty Pure Violet Pigment i Reflective Pearl eliminują pojawiające się z czasem żółte odcienie. Szampon dodatkowo naprawia zniszczone włosy, odżywia je i zapobiega utracie wilgoci.

Oribe Bright Blonde Radiance & Repair Treatment to kuracja w formie sprayu  stosowana w celu odżywienia i wydobycia blasku włosów blond. Naprawia istniejące uszkodzenia włosów i scala rozdwojone końcówki. Tonuje i niweluje niechciane żółte odcienie. W efekcie włosy są rozświetlone i głęboko nawilżone. Dzięki zawartości wyciągu z grochu włosy stają się miękkie i elastyczne.

Oribe Bright Blonde Sun Lightening Mist to innowacja w pielęgnacji włosów blond. Rozjaśniająca mgiełka pozwala przedłużyć czas między wizytami u kolorysty, zapewniając efekt włosów muśniętych słońcem. Stopniowo rozjaśnia i rozświetla włosy, bez szkodliwego wpływu nadtlenku wodoru. W naszej formule używamy wyłącznie naturalnych składników, takich jak skoncentrowane ekstrakty z cytryny i rumianku, które naturalnie i delikatnie rozjaśniają włosy, zapewniając stopniowy i łatwy w kontroli efekt.

Oribe Bright Blonde Priming Serum to odżywcze serum,  które jest pierwszym krokiem w stylizacji włosów blond. Dzięki zawartości fioletowych pigmentów serum tonuje i rozświetla włosy, a także eliminuje żółte i miedziane tony. Dodatkowo zapewnia włosom ochronę termiczną, chroniąc już i tak osłabione koloryzacją włosy, przed dodatkowymi zniszczeniami wywoływanymi przez stylizację na gorąco.

Zadbaj o swój blond i ciesz się pięknym odcieniem na długo! 🙂