Marka Oribe to luksusowe kosmetyki do włosów, które zachwycają zapachem, designem oraz oczywiście właściwościami. Co ciekawe, nie ograniczają się wyłącznie do produktów do włosów, w ich asortymencie możemy również znaleźć wysokiej jakość perfumy.

W 2014 zostały zaprezentowane pierwsze perfumy „Oribe Cote d’e Azur”. Szybko okazały się hitem i jeszcze tego samego roku zdobyły nagrodę Good Housekeeping Hair All Stars. Ten zapach stał się elementem rozpoznawczym marki. Jakiś czas później, Oribe wprowadziło dwa nowe lifestyle’owe zapachy: „Valley of Flowers i „Desertland”.

 

Oribe Cote d’Azur

Ulubiony i unikalny zapach Lazurowego Wybrzeża przebiega przez wszystkie linie produktów pielęgnacyjnych do włosów. Przypomina słoneczne, francuskie plaże i sycylijskie pomarańcze. Lekka kompozycja kwiatowo-cytrusowa sprawdzi się każdego dnia, podkreślając szyk i piękno.

Kluczowe nuty
Głowy: Świeża cytryna, czarna porzeczka, bergamotka kalabryjska, sycylijska pomarańcza
Serca: Tuberoza, niebieski cyklamen, biały jaśmin motylkowy
Bazy: Drzewo sandałowe, wetiweria, świeża ambra

Desertland

Pustynia to ciepłe dni, chłodne noce oraz zielone, kwitnące oazy. Ten zapach uchwycić można tylko dzięki połączeniu aromatycznej lawendy, teksańskiego cedru i drzewa sandałowego. Egzotyczne perfumy dla osób, które chcą się wyróżnić i podkreślić swoją silną osobowość.

Kluczowe nuty
Głowy: Jagoda jałowca, świeża lawenda, słoneczna sosna
Serca: Pustynne kwiaty, korzeń angeliki
Bazy: Teksański cedr, wetiweria, drzewo sandałowe

Valley of Flowers

Perfumy opowiadają historię o tajemniczej dolinie kwiatów, mieszanka świeżej nuty bułgarskiej róży, pączków peoni i ciepłych tonów drewna piżma otula Twoje zmysły i nie pozwala o sobie nigdy zapomnieć. Zatrać się w Dolinie Kwiatów.

Kluczowe nuty

Głowy: Soczyste pomelo, włoska bergamotka, niebieski fiołek
Serca: Bułgarska róża, biała peonia, płatki jaśminu
Bazy: Ciepła ambra, drzewo sandałowe, kremowe piżm

Design

Opakowania zostały zaprojektowane, aby oddać emocje płynące z każdej kompozycji. Proste butelki tworzą idealną, minimalistyczną otoczkę dla każdego zapachu. Są inspirowane post-modernistyczną sztuką i architekturą, zamykając w sobie ich esencję. Wydłużone, zaokrąglone kształty i rzeźbione, unikalne korki, które otwierają historię każdego zapachu.

Oribe współpracowało ze szklarzem zlokalizowanym we francuskiej Normandii, który specjalizuje się w produkowaniu butelek zapachów od 1892 roku. Unikalny kolor i jasność ich szkła jest znany na całym świecie z najwyższej jakości znanej we flakonach zapachów. Każda butelka jest ręcznie polerowana i opiniowana przez rzemieślników z atelier, a minimalistyczne dekoracje pozwalają podziwiać najlepszej jakości szkło

Nawet jeśli masz swoje ulubione perfumy, grzechem  byłoby nie wypróbować tych cudownych nut. Trzy różne zapachy, trzy różne kompozycje – każdy znajdzie ten jedyny dla siebie.